germesmebli.com

+38(068)328-328-9

+38(066)771-717-3

+38(063)770-057-2

germesmebliua@gmail.com

Замовити дзвінок

Про нас

Меблева Фабрика Гермес заснована в 2002 році і на даний час являється однією з найбільших компаній в меблевій галузі України.

НАДІЙНІСТЬ

ЯКІСТЬ

ДОСВІД

ВИРОБНИЦТВО

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

ДИЗАЙН

  • Наша команда, працюючи на ринку України,протягом 15 років,успішно створила та реалізувала близько 15,000 проектів, які принесли комфорт в оселі клієнтів та задоволення для них.
  • На виробництві МФ Гермес площею майже 5 га налагоджений повний цикл виробництва якісних меблів. Ми гарантуємо якість тому що використовуємо тільки якісні та сертифіковані матеріали та фурнітуру,працюємо з всесвітньовідомим виробниками,такими як: Blum, Hettich, Linken,AGT plus,KRONO+,Montelli,Hanex,Egger та ін..
  • Географічне розташування фабрики (Полісся-Житомирська область)  дає змогу нам мати легкий доступ до екологічно-чистих матеріалів,а саме-деревина вільхи,ясена,дуба,та безперервно поновлювати запаси для використання їх у виробництві.Тому ми пропонуємо меблі зі шпону та натурального дерева. Сучасне європейське обладнання(виробники – Німеччина,Італія),яким устаткована фабрика Гермес, дає змогу втілювати в життя найсміливіші проекти різних рівнів складності,тому в підсумку ми маємо чудові меблі які створюєте Ви за допомогою наших дизайнерів!
  • Так як компанія Гермес виготовляє меблі за індивідуальними проектами, майже одразу після заснування, виникла потреба у послугах дизайнерів,які допоможуть клієнту зорієнтуватись в стильовому напрямку,обрати необхідні для нього матеріали,кольорові рішення,залежно від потреб та бюджетного ресурсу клієнта.
  •  До цього часу ми маємо власний штат творчих працівників,які допоможуть вам втілити ваші мрії в життя. Дизайнери компанії Гермес спеціалізуються на розробці індивідуальних проектів кухонь,шаф- купе, спалень,віталень та інших корпусних меблів.

Після співпраці з нами у вас залишаться не тільки гарні та якісні меблі, а й приємні спогади та бажання прийти ще!

 Запрошуємо до нас!