germesmebli.com

+38(068)328-328-9

+38(066)771-717-3

+38(063)770-057-2

germesmebliua@gmail.com

Замовити дзвінок

Послуги

Купуючи меблі від фабрики Гермес, Ви можете замовити їх складання нашими майстрами. Зібрати та встановити меблі - це те, чим займаються професіонали, які працюють в нашій компанії. Ми оперативно виконуємо роботи в будь-який зручний для вас час.

 

Заміри та дизайн

 

Виготовлення

 

Доставка

 

Монтаж

 

Переваги співпраці з нами: 

  • Так як головним напрямком нашої компанії є виготовлення меблів на замовлення, наші майстри мають величезний досвід роботи не тільки зі стандартними меблями, але і з меблями,виготовленими під замовлення, що вимагає певних знань та навичок.
  • Наші майстри мають всі необхідні інструменти для збирання та монтажу меблів.
  • Так як ми самі виробляємо меблі, у нас є можливість виготовляти деталі в замін пошкодженим, або доповнити куплені меблі додатковими меблевими елементами.
  • При комплексних монтажах, ми надаємо знижки на наші послуги складання меблів.
  • Ми працюємо як за готівковий розрахунок, так і за безготівковим.
  • Ми надаємо гарантію на якість складання меблів нашими майстрами. У разі виявлення недоліків під час складання меблів, якщо такі не були помічені відразу, майстер виправить їх протягом трьох днів.

Які меблі ми збираємо:

 

 ШАФИ-КУПЕ

 

 СТОЛИ КОМОДИ ТУМБИ

 

 КУХНІ

 

ОФІСНІ МЕБЛІ

Будь ласка, враховуйте той факт, що складання меблів – відповідальна робота, яка вимагає наявність досвіду роботи та вмінь. Неякісно зібраний гарнітур не має належного вигляду, заважає під час користування, термін його експлуатації зводиться до мінімуму, а ризик отримати травму від незакріплених належним чином деталей підвищується до максимуму.

Замовити послуги складання меблів

 

Для того щоб замовити складання меблів вам достатньо зателефонувати нашим менеджерам і узгодити час і місце.

 

Замовлення складання (монтажу) меблів обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення.

У випадку, коли складання меблів здійснюється покупцем самостійно або третьою стороною, меблева фабрика не несе відповідальності за виконання гарантійних зобов'язань перед покупцем за пошкодження товару, які могли виникнути при складанні або внаслідок.

 

  • У нас ви можете купити всі необхідні меблі для вашого дому
  • Наші дизайнери розробляють індивідульні дизайн-проекти
  • Надаємо професійні поради на рахунок дизайну майбутніх меблів
  • Наші менеджери порахують вартість розробки меблів під ваші розміри приміщення та виїдуть за адресою клієнта для детального опрацювання дизайн - проекту