germesmebli.com

+38(068)328-328-9

+38(066)771-717-3

+38(063)770-057-2

germesmebliua@gmail.com

Замовити дзвінок

Доставка та оплата

 

Компанія Гермес з радістю здійснить безкоштовну(в межах міста)доставку меблів у зручний час для клієнта, за його адресою.

Узгодити умови, терміни  та час доставки ви можете при оформленні замовлення у продавця,або по телефону у менеджерів компанії Гермес.

Доставка за межі міста,в якому знаходиться наш салон,розраховується індивідуально,менеджером компанії . Всі основні положення,терміни та умови вказуються в письмовому договорі,який складається між покупцем та продавцем.

 

Оплата замовлених меблів здійснюється у декілька етапів. Замовляючи меблі в салоні Гермес ,

ви обираєте спосіб оплати,яким вам зручно розраховуватись за меблі.

 • Оплатити  замовлення також можна і за безготівковим рахунком. Рахунок ви можете дізнатись у менеджера компанії Гермес.
 • Також є можливість замовити бажані меблі  за особливими умовами,а саме в кредит. Деталі умов уточнюйте в наших салонах, або за телефонами,вказаними на сайті.

 

Гарантія на меблі від фабрики Гермес

Термін гарантії меблевих виробів МФ Гермес складає 18 місяців(згідно закону України «Про захист прав споживачів»)

 Умови гарантії

Гарантійні зобов'язання здійснюється при дотриманні наступних умов:

 • пред'явлення чинного гарантійного талону або договору(згідно вашого замовлення), в якому немає жодних змін та виправлень,здійснених сторонніми особами,які не являються працівниками компанії Гермес.

 • пред'явлення несправного виробу;

Гарантійні зобов'язання не здійснюються в наступних випадках:

 • наявність внутрішніх і зовнішніх механічних пошкоджень, викликані недбалою експлуатацією або транспортуванням меблів,які виникли з вини клієнта.

 • при самостійному ремонті або модернізації меблів;

 • при недотриманні рекомендацій по догляду за меблями,та використання їх неналежним чином,не за цілями, або в не сприятливих кліматичних умовах.

 • при огляді меблів буде виявлено бруд,вирвані деталі,конструкції меблів будуть змінені,кріпильні елементи будуть відсутні,або не на своїх місцях.

   

Гарантія не поширюється на наступні дефекти і пошкодження:

 • випадкові дефекти і пошкодження зовнішнього вигляду, заподіяні клієнтом;

 • дефекти, викликані стихійним лихом, дією вогню, потрапляння всередину виробу рідин;

 • дефекти, викликані недбалою експлуатацією, попадання всередину сторонніх предметів, комах і тварин;

 • пошкодження, викликані коливаннями в електричній мережі або неправильному підключенні до електричної мережі.


Компанія несе свої гарантійні обов'язки перед споживачем тільки у разі провини виробника. У разі, коли дефекти виробу виникли внаслідок порушення споживачем правил експлуатації меблів або її зберігання - компанія-виробник відповідальності не несе. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Компанія - виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, які не погіршують його споживчих якостей. Граничні відхилення від габаритних розмірів меблів не повинні перевищувати + 20 мм.

Колір шкіри, тканини і декоративних деталей з деревини можуть незначно відрізнятися від зразка, що не залежить від компанії

 

Ви завжди можете розраховувати підтримку компанії Гермес, щодо виправлення всіх гарантійних ,чи не гарантійних випадків, обслуговування нашими працівниками меблів,підтримання їх в належному стані для вашого комфортного користування меблями від Гермес.